Strona główna

  Regulamin projektu

  Etapy Projektu - Instrukcja

  Rejestracja uczestników
  Mapa Wielkopolski
  Konkurs wiedzy o Wielkopolsce
  Galeria
  Rabaty dla uczestników
  Wycieczki po Wielkopolsce
  Sponsorzy i partnerzy
  Rekomendacje
  Tu kupisz "Paszport"
  Oferta sprzedaży hurtowej
 
Logowanie
Paszport:
Hasło:
  
    

KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE

Po zakończeniu zwiedzania obiektów wybranych do naszego Projektu zapraszamy Cię do uczestnictwa w konkursie Wiedzy o Wielkopolsce. Znajdziesz tu pytania z zakresu wiedzy ogólnej o naszym regionie, jego geografii, historii, kulturze i teraźniejszości, oraz takie, na które będziesz mógł odpowiedzieć po zwiedzeniu proponowanych przez nas obiektów.
Do konkursu możesz przystąpić, gdy otrzymasz od nas na drodze poczty elektronicznej albo telefonicznie potwierdzenie, iż okazałeś w jednym z Punktów Weryfikacji Projektu twój wypełniony Paszport Wielkopolanina i tym samym zakończyłeś program zwiedzania. Tą samą drogą otrzymasz hasło do strony www, na której znajduje się konkurs. 
Przygotuj się do niego, gdyż od otwarcia tej strony i wpisania twoich danych (imię, nazwisko, numer Paszportu Wielkopolanina) będziesz miał tylko 45 minut na udzielenie wszystkich odpowiedzi.
Jeśli uzyskasz więcej niż 90 % punktów (45 punktów na 50), otrzymasz honorowy tytuł „Świadomego Wielkopolanina” i będziesz mógł wydrukować sobie przygotowany dla ciebie „Dyplom Świadomego Wielkopolanina”, Twoje nazwisko znajdzie się na honorowej liście Świadomych Wielkopolan a ty sam weźmiesz udział w dorocznym losowaniu nagród.

 Rozpocznij >>

 
  © 2007-2012 KulTour.pl